Home / Haberler / TFF PLAJ FUTBOL LİGİ ŞAMPİYONU LAND OF LEGENDS THEME PARK ALANYASPOR

TFF PLAJ FUTBOL LİGİ ŞAMPİYONU LAND OF LEGENDS THEME PARK ALANYASPOR

Alanya Galip Dere Plajı’nda 21 Eylül’de başlayan 2017 TFF Plaj Futbolu Ligi Finalleri, oynanan 3.lük ve final müsabakaları ile tamamlandı. Günün ilk karşılaşmasında Erciş Belediye Spor, Manavgat Belediye Spor’u 7-1 yenerek 2017 TFF Plaj Futbol Ligi Türkiye Üçüncüsü oldu. Seferihisar Cittaslow ile Land of Legends Theme Park Alanyaspor takımlarının karşı karşıya geldiği final mücadelesini ise Land of Legends Theme Park Alanyaspor 5 – 4 kazanarak şampiyonluğa ulaştı.

Turnuvanın gelecek vadeden oyuncusu Manavgat Belediye Spor takımından Enes Kağıt seçildi. Bu oyuncuya ödülünü Antalya Büyükşehir Belediye Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney verdi. 22 gol atarak Gol Kralı olan Manavgat Belediye Spor takımından  Boris Nikonorov’a ödülünü TFF Ege Bölge Antrenörü Ozan Yılmaz verdi. En iyi kaleci Seferhisar Cittaslow takımından İsmail Turhan oldu. Turhan, ödülünü Plaj Futbolu Milli Takım Antrenörü Onur Zayim’den aldı. En değerli oyuncu olan  Luis Alberto Braga Datinha’ya ödülünü Plaj Futbolu Milli Takım Teknik Sorumlusu Emrah Aykurt verdi.

Erciş Belediye Spor takımına üçüncülük kupa ve madalyalarını Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula ile TFF Grassroots Müdürü Sertan Kırağası takdim etti. Türkiye İkincisi olan Seferihisar Citta Slow takımına kupa ve madalyalarını Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu verdi. Şampiyon olan Land of Legends Theme Park Alanyaspor takımına ise kupa ve madalyalarını TFF Antalya Bölge Müdürü Ahmet Köksalan ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel takdim etti.
Türkiye şampiyonu olan Land of Legends Theme Park Alanyaspor, önümüzdeki sene ülkemizi, plaj futbolu şampiyonlarının katıldığı Beach Soccer Euro Winners Cup 2018’de temsil edecek.

Alanya Galip Dere Plajı’nda 21 Eylül’de başlayan 2017 TFF Plaj Futbolu Ligi Finalleri, oynanan 3.lük ve final müsabakaları ile tamamlandı. Günün ilk karşılaşmasında Erciş Belediye Spor, Manavgat Belediye Spor’u 7-1 yenerek 2017 TFF Plaj Futbol Ligi Türkiye Üçüncüsü oldu. Seferihisar Cittaslow ile Land of Legends Theme Park Alanyaspor takımlarının karşı karşıya geldiği final mücadelesini ise Land of Legends Theme Park Alanyaspor 5 – 4 kazanarak şampiyonluğa ulaştı. Turnuvanın gelecek vadeden oyuncusu Manavgat Belediye Spor takımından Enes Kağıt seçildi. Bu oyuncuya ödülünü Antalya Büyükşehir Belediye Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney verdi. 22 gol atarak Gol Kralı olan Manavgat Belediye Spor takımından  Boris…

THE BREAKDOWN

DESIGN
DISPLAY
RECEPTION / CALL QUALITY
PERFORMANCE
SOFTWARE
BATTERY LIFE
ECOSYSTEM

Nice

Look, I can take you as far as Anchorhead. You can get a transport there to Mos Eisley or wherever you're going.

Buy it now
User Rating: 4.18 ( 9 votes)

Check Also

BAŞARININ ÖYKÜSÜ…

TFF PLAJ FUTBOL LİGİ ŞAMPİYONU ERCİŞ BELEDİYESPOR TAKIMININ KAPTANI MEHMET EMİN KAYA VE ANTRENÖRÜ SERDAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir